Dashlane VPN Review – مدیر رمز عبور به VPN می رود

VPNpro

نام Dashlane در درجه اول به دلیل خدمات مدیر رمز عبور خود ، باید آشنا به نظر برسد. با این حال ، با نسخه ششم این ابزار ، در کمال تعجب ما ، آنها یک عملکرد VPN یکپارچه را اضافه کردند. این ویژگی جدید باعث شده است تا بتوانیم خدمات مورد نظر خود را آزمایش کنیم و ببینیم که چگونه آن را با دیگر VPN ها مقایسه می کند. سریع است؟ این سرویس با دستگاه های شما چقدر سازگار است؟ بیایید حفر کنیم.

بررسی اجمالی

ویژگی های امنیتی و حریم خصوصی

اول از همه ، باید خاطرنشان كنم كه Dashlane از فن آوری های ارائه شده توسط AnchorFree برای ویژگی های VPN خود استفاده می كند. این همان شرکتی است که Hotspot Shield را ارائه می دهد ، یک سرویس عالی VPN. همه این بدان معناست که در تئوری ، شما باید یک سرویس کم و بیش قابل مقایسه بگیرید.

با این حال ، این خبر کاملاً خوب نیست: در گذشته ، مرکز دموکراسی و فناوری و دانشگاه کارنگی ملون دانشگاه Hotspot Shield را متهم کردند. استخراج و فروش آن به تبلیغ کنندگان. آیا این یک نگرانی در مورد حریم خصوصی معتبر است؟ بیایید ببینیم!

پروتکل های رمزگذاری و تونل زنی

Dashlane از رمزگذاری AES-256 استفاده می کند ، در حالی که پروتکل تونلینگ بستگی به دستگاه شما دارد. در دستگاه های Windows و Android از OpenVPN استفاده می کند ، در MacOS که IPSec دریافت می کنید ، و در دستگاه های iOS پروتکل مورد استفاده Catapult Hydra اختصاصی AnchorFree است. پروتکل پروتکل بسیار سریع ، بسیار مناسب برای پخش جریانی یا تورنت است.

من تا حدودی از چنین انواع پروتکل های امنیتی شگفت زده شدم زیرا خود Hotspot Shield OpenVPN را به نفع Catapult Hydra رها کردند.

کشتن [19659008] Dashlane هیچ سوئیچ kill را در ویندوز ، Mac یا iOS ندارد .

با استفاده از این برنامه های Dashlane ، هنگامی که اتصال شبکه شما قطع شود ، شما به طور خودکار با استفاده از ارتباط منظم شما دستگاه های Android دارای ویژگی سوئیچ kill kill (Always-On VPN) هستند تا در هنگام استفاده از Dashlane از شما مراقبت کنند.

IP یا DNS leak

یکی از راه هایی که می توانید IP یا DNS نشت خود را بررسی کنید اجرای آن است. یک تست آنلاین ساده که ما برای تمام بررسی های خود انجام می دهیم برای انجام این کار ، من به ایتالیا متصل شدم و به آدرس IP 82.102.21.170 اختصاص دادم.

سپس بررسی کردم که آیا IP IP من یا نمایش داده شد DNS: ]

 پیام هشدار دهنده dshlane vpn legn dns

همانطور که می بینید ، آدرس IP واقعی DNS ما در طی این آزمایشات فاش شد ، این بدان معنی است که ISP ما می تواند آنچه را که ما بصورت آنلاین انجام می دهیم . این دقیقاً نوع وضعیتی است که ما می خواهیم با استفاده از VPN از آن جلوگیری کنیم.

محل کسب و کار

Dashlane خارج از ایالات متحده است. اگر به حریم شخصی آگاه هستید ، این باید نگرانی هایی را برای شما ایجاد کند. ایالات متحده سابقه طولانی در برنامه های نظارت در سراسر کشور دارد و عضو اتحاد پنج چشم است.

اگر حفظ حریم خصوصی مهمترین دغدغه شماست ، شما بهتر است که آن را با VPN هایی که در جای دیگری قرار دارد ، پیدا کنید.

خط مشی ورود به سیستم

خط مشی ورود به سیستم Dashlane همانطور که در وب سایت خود آمده است:

" تنها اطلاعاتی که ردیابی می شود ، اطلاعات فنی مربوط به اتصال VPN شما به منظور حفظ عملکرد و ثبات است.

هیچ سابقه ای از مرور شما از طریق VPN حفظ نمی شود. علاوه بر این ، Dashlane هیچ اطلاعات قابل شناسایی در مورد کاربران ما را در اختیار AnchorFree ، ارائه دهنده فناوری پشت VPN ما قرار نمی دهد.

AnchorFree هیچ گونه اطلاعات شخصی را از کاربران Dashlane جمع آوری یا حفظ نمی کند ، و بنابراین چنین داده ای را با اشخاص ثالث به اشتراک نمی گذارد. بعلاوه ، AnchorFree هیچ تبلیغی را ارائه نمی دهد و هیچ SDK تبلیغاتی را برای برنامه های شرکای خود ارائه نمی دهد. "

این مطمئناً یک موضع اطمینان بخش در مورد حریم خصوصی است ، که همچنین به سؤالی که قبلاً مطرح شده بود پاسخ می دهد. Dashlane ادعا می کند که هیچ گونه اطلاعاتی را به AnchorFree ، توسعه دهندگان Hotspot Shield ارائه نمی دهد.

خرید ناشناس

اگر بطور کامل ناشناس باشید نگرانی شماره 1 شماست ، سرویس دیگری را انتخاب کنید – Dashlane پرداخت های ناشناس را نمی پذیرید. شما فقط می توانید از طریق کارت اعتباری یا از طریق پی پال پرداخت کنید.

Speed ​​

برای دیدن اینکه چگونه سرعت آنها جمع می شوند ، من یک سری از تست های معمول را انجام دادم. همیشه بخاطر داشته باشید که سرعت VPN موضوعی کاملاً ذهنی است که بستگی به فاکتورهای زیادی دارد که مکان کاربر از اهمیت خاصی برخوردار است.

اول ، سرعت اتصال به اینترنت را بدون VPN آزمایش کردم: [19659002] dashlane vpn basic basic سرعت

 • دانلود: 235.66 Mbps (72٪ کشویی)
 • بارگذاری: 279.51 Mbps (91٪ drop-off)
 • پینگ: 17

و ، این همان چیزی است که من وقتی سعی کردم به نقاط مختلف جهان متصل شوم:

Germany

 dashlane vpn germany سرعت

 • بارگیری: 64.27 Mbps (72٪ کشویی)
 • بارگذاری: 22.80 Mbps (91٪ drop-off)
 • پینگ: 27

ایالات متحده

 dashlane vpn usa سرعت

 • بارگیری: 24.74 Mbps (89٪ drop-off)
 • بارگذاری: 3.23 Mbps (98٪ drop-off)
 • پینگ: 305

استرالیا

 dashlane vpn aus tralia speed

 • دریافت: 9.12 Mbps (96٪ drop-off)
 • بارگذاری: 0.48 Mbps (99٪ drop-off)
 • پینگ: 363

طبق معمول ، مکان از اروپا بیشتر است ، سرعت اتصال بدتر است. مهم نیست که چگونه آن را قطع کنید ، سرعت اتصال ناامیدکننده است. اگر به دنبال سرعت قاتل هستید ، قطعاً باید به دنبال سرویس VPN دیگری باشید.

آیا Dashlane از دستگاه من پشتیبانی می کند؟

Dashlane از سیستم عامل های زیر پشتیبانی می کند و عملکرد VPN آنها فقط بر روی برنامه های خود کار می کند:

شما همچنین باید به خاطر داشته باشید که Firefox و برنامه های افزودنی Chrome که در دسترس هستند ، سرویس VPN را ارائه نمی دهند و در درجه اول قرار است به عنوان مدیر رمز عبور مورد استفاده قرار گیرند.

برنامه دسک تاپ Dashlane VPN

اگر کاربر مک هستید و قصد دارید از Dashlane به عنوان یک سرویس VPN استفاده کنید که ابتدا باید آن را پیدا کنید. عملکرد VPN در منوی تنظیمات پنهان است. این ممکن است کاربران بار اول را بترساند.

 dash رابط مک

در ویندوز ، تجربه بسیار ساده تر است و شما این تصور را نمی کنید که ویژگی موعود از دست رفته است.

پس از یافتن برگه VPN ، باید فایل های اضافی (با مجوزهای جداگانه) مورد نیاز برای راه اندازی VPN را نصب کنید و پس از آن به راحتی می توانید به هر یک از 26 کشور وصل شوید.

 dashlane vpn رابط ویندوز

هیچ تنظیمات ترجیحی دیگر وجود ندارد و شما نمی توانید سرورهای خاصی را انتخاب کنید ، فقط کشورها. تصور می کنم که در هر کشور فقط یک سرور وجود دارد زیرا هر بار که سعی کردم اتصال دهم ، همان آدرس های IP را دریافت کردم.

برنامه های تلفن همراه Dashlane VPN

ساده ترین راه برای دریافت برنامه Dashlane VPN بارگیری آن از فروشگاه اپل یا فروشگاه Google Play.

می گویم نسخه موبایل دارای رابط کاربری برتر با برنامه دسک تاپ است. پیدا کردن گزینه VPN بسیار آسان تر است.

 dashlane vpn ios رابط برنامه

غیر از این ، نسخه موبایل دارای رابط کاربری بسیار شبیه به برنامه دسک تاپ است. باز هم ، بسیار تمیز و آسان برای پیگیری است.

پس از ورود به سیستم ، می توانید یک کشور را از یک منوی کشویی انتخاب کنید و سوئیچ اتصال را فشار دهید.

Netflix و دیگر جریان خدمات

شما نمی توانید Netflix را با استفاده از Dashlane VPN مسدود کنید. آنها حتی ادعا می کنند شما نمی توانید در وب سایت خود :

"برخی از وب سایت های ارائه دهنده فیلم و سریال ها ، مانند Netflix یا HULU ، اگر Dashlane VPN فعال شود کار نمی کنند."

نیازی به گفتن نیست. ، پخش با این VPN از جدول خارج است. اگر به دنبال راه هایی برای تماشای Netflix هستید ، شانس بیشتری پیدا خواهید کرد که آن را در لیست بهترین VPN ما برای لیست Netflix قرار دهید.

Kodi چیست؟

وقتی گمنامی می آید ، استفاده از Dashlane VPN با Kodi از هیچ چیز بهتر نیست. با این حال ، با چنین سرعت های ناکافی ، تجربه ممکن است بسیار لذت بخش نباشد.

آیا Dashlane از torrenting پشتیبانی می کند؟

این شرکت اعلام می کند که این سرویس با شبکه های P2P قابل استفاده است. خبر عالی؟ خوب ، فقط مرتب سازی بر اساس حمل و نقل پورت پشتیبانی نمی شود و شما را از برخی از انجمن های تورنت که نسبت بارگیری / بارگذاری شما را محاسبه می کنند ، پشتیبانی نمی کند.

پشتیبانی

من واقعاً با مشکلی در سرویس مواجه نبودم. به نظر می رسد که ابتدا بلیط های کاربران پریمیوم بررسی می شوند. این همچنین یک تماس خوب است که ممکن است با آنها از طریق پست یا از طریق پشتیبانی چت زنده آنها ارتباط برقرار کنید.

این گزینه ها از طریق برنامه در دسترس نیستند و در صورت بروز هر مسئله باید مجبور شوید در سایت آنها بروید.

قیمت گذاری

اگرچه ممکن است از Dashlane به صورت رایگان استفاده کنید ، این تنها عملکرد مدیر رمزعبور را فراهم می کند – این یک عملکرد VPN را شامل نمی شود.

 dashlane vpn Price

قیمت های Dashlane هستند. مناسب است ، اما شما به عنوان اشتراک 1 ماه وجود دارد گره خورده است:

 • 1 سال (حق بیمه): 4.99 $ / ماه
 • 1 سال (حق بیمه به علاوه): 9.99 $ / ماه [19659036] روش های پرداخت پشتیبانی فقط شامل کارت های اعتباری و PayPal می شوند. متأسفانه گزینه بدون پرداخت ناشناس وجود ندارد.

  ضمانت برگشت پول 30 روزه وجود دارد ، اما باید اطلاعات کارت اعتباری خود را ارائه دهید [19659003] آیا باید Dashlane VPN را بدست آورید؟

  یکی از بزرگترین امتیاز فروش Dashlane این است که در درجه اول یک مدیر رمز عبور است که ویژگی های دیگری مانند نظارت وب Dark را ارائه می دهد. با این حال ، هر اندازه VPN کاملاً ضعیف باشد.

  از آنجا که ممکن است به تنهایی از Dashlane با نسخه رایگان آنها استفاده کنید ، منطقی ترین استفاده از آن به عنوان یک مدیر رمزعبور و اگر ممکن است باشد منطقی است. دوباره به دنبال یک سرویس VPN با کیفیت هستید که احتمالاً بهترین سرمایه گذاری در یک ارائه دهنده جداگانه است. با این روش نه تنها عملکرد بیشتری به دست می آورید بلکه ممکن است مبلغ کمتری نیز بپردازید زیرا بسیاری از ارائه دهندگان اصلی VPN می توانند تجربه بهتری را برای قیمت بهتر ارائه دهند.