عناوین را باور نکنید که نیمی از بریتانیا کروավիրوس داشته است

عناوین را باور نکنید که نیمی از بریتانیا کروավիրوس داشته است

بیماری همه گیر کروناویو آمار زیادی را منتشر کرده است. در فاصله دو ماه ، عموم مردم با چهره هایی یکبار مبهم که اکنون برای زندگی ما اهمیت زیادی ندارند ، چکش خورده اند. بحث و گفتگو در مورد نرخ مرگ و میر مورد ، تعداد تولید مثل و ظرفیت افزایش ICU بخشی از پارچه های زندگی در مرحله خاموش شده است. در 24 مارس ، یک چهره خاص خود را از این بخش اصلی خارج کرد. داستانی در روزنامه فایننشال تایمز ادعا کرد که یک مطالعه دانشگاه آکسفورد به این نتیجه رسیده است که نیمی از جمعیت انگلستان ممکن است قبلاً به ویروس کرونا آلوده شده باشند. این داستان به سرعت دور روزنامه های انگلستان را گرفت و با گرفتن روزنامه های تایمز ، دیلی اکسپرس ، عصرانه استاندارد ، دیلی میل و خورشید ، هر خبر را تکرار کرد که خبرهای امیدوارکننده ای را که نیمی از ما قبلاً دارای تاج ویروس بودند و مصونیت گله در اطراف آن است. گوشه.
    
این عناوین دور از علامت هستند. مطالعه آکسفورد – که هنوز در یک ژورنال علمی منتشر نشده یا توسط دانشمندان دیگر مورد بررسی قرار نگرفته است – مجموعه ای از موقعیتهای فرضی را درباره میزان احتمالی انتقال کروناویروس در انگلستان ارائه می دهد. طبق آمارهای آماری ، مبنی بر اینكه بیش از نیمی از جمعیت انگلیس قبلاً به ویروس كرومی آلوده شده اند ، از داده های دنیای واقعی پشتیبانی نمی شود ، این اپیدمیولوژیست معتقد است: "این موضوع نگران کننده است كه آنها آن را مستقیماً به رسانه رسانده باشند." کولبورن ، اپیدمیولوژیک در انستیتوی جهانی بهداشت لندن ، دانشگاه لندن. "این به درستی در برابر هیچ داده ای بررسی نشده است." نویسندگان این مطالعه آکسفورد به درخواست WIRED برای اظهار نظر به موقع برای انتشار پاسخ ندادند. این تحقیق به سرپرستی Sunetra Gupta و José Lourenço در گروه زوناشناسی دانشگاه آکسفورد ، چندین سناریوی فرضی را درباره شیوع تاج ویروس در این کشور ارائه می دهد. انگلستان. در شدیدترین سناریو ، آنها تخمین می زنند كه اگر ویروس 38 روز قبل از مرگ نخستین تایید شده ، شروع به انتقال داشته باشد ، 68٪ از جمعیت انگلستان تا 19 مارس آلوده شده اند. اما این مدل سازی بر فرض غیرممکن است. از هر 1000 بیمار مبتلا به کروناویروس باید در بیمارستان بستری شوند. Colbourn می گوید ، این فرض فقط با داده های دنیای واقعی مطابقت ندارد. او می گوید: "ما می توانیم فقط با دیدن ایتالیا […] ببینیم که این رقم از قبل فراتر رفته است." در لومباردی – با وجود اینکه منطقه از 9 مارس تحت فشار قرار گرفته است – بیش از یک در هر هزار نفر از کل جمعیت قبلاً به دلیل بیماری کرونا در بیمارستان بستری شده اند. براساس جدیدترین داده ها ، در حال حاضر میزان مرگ و میر در حدود 1.42 در هر 1000 نفر است.
    
Colbourn می گوید: "این واقعیت که آنها به آن داده ها نگاه نکرده اند با توجه به عناوینی که اکنون تولید می شوند ، بسیار نگران کننده است." نگرانی های وی توسط هفت نفر از دانشگاه های بهداشت عمومی که اظهارات خود را به مرکز رسانه های علوم منتشر کرده اند ، ابراز می شود. جیمز نایسمیت ، مدیر موسسه Rosalind Franklin ، در بیانیه خود به SMC گفت: "این شبیه سازی نظری بر یک فرض کلیدی استوار است که ممکن است صحیح باشد یا نادرست باشد." گرچه عناوین تولید شده توسط مقاله آکسفورد بسیار گسترده است. در قلب این مقاله ، این مقاله یک نکته ساده را بیان می کند: باید بدانیم که در انگلستان تعداد زیادی از مردم قبلاً در معرض کروناویروس قرار داشته اند. انجام این کار به آزمایش های سرولوژیکی نیاز دارد – آزمایش خون که به دنبال وجود آنتی بادی هایی است که نشان می دهد شخص قبلاً در معرض بیماری بوده است یا خیر. در یک کنفرانس مطبوعاتی در تاریخ 24 مارس ، مت هانکوک ، وزیر بهداشت تأیید کرد که بریتانیا به 3.5 میلیون از این آزمایش های آنتی بادی دستور داده است تا مشخص کند که در حال حاضر چه تعداد از افراد مبتلا به کرونا ویروس کرده اند. آزمایشاتی که انگلیس خریداری کرده است به زودی یک پروسه اعتبارسنجی را طی می کند تا قبل از فروش به عموم برسد. در این صورت ، ما فقط نمی توانیم نسبت واقعی افرادی که به این بیماری مبتلا شده اند را بدون نشان دادن علائم بدانیم ، اما احتمالاً یک مورد است. تعداد بسیار کمتری از مطالعات آکسفورد. تجزیه و تحلیل موارد چینی و همچنین داده های مربوط به پروازهای برگشتی نشان داد که 40 تا 50 درصد از عفونتها به عنوان موارد شناسایی نشده اند. داده های مربوط به کشتی کروز Diamond Prince یک سطح مشابه از موارد بدون علامت را نشان می دهد ، اما بدون آزمایش گسترده در جمعیت های عمومی ، ما به راحتی نمی دانیم که چه تعداد از افراد بدون نشان دادن علائم کروناویروس منعقد می کنند. اما کارشناسان بهداشت عمومی نگران این هستند که عناوین ایجاد شده توسط مطالعه آکسفورد ما را به سمت احساس امنیت کاذب سوق می دهد. Devi Sidhidhar ، استاد بهداشت عمومی جهانی در دانشگاه ادینبورگ می گوید: "این چیزی گفت که متناسب با آنچه هر کس می خواهد بشنود ، لازم است." ما نیازی به تعطیل کردن نداریم زیرا همه از قبل آن را دارند ". "همانقدر که من واقعاً می خواهم باور کنم که تمام مدارکی که از جاهای دیگر می بینیم می گویند این [the case] نیست."
    
برخی دیگر نگران این هستند که این امر می تواند اقدامات دوردست اجتماعی دولت را تحت تأثیر قرار دهد ، که پس از مدل سازی از کالج امپریال لندن پیشنهاد شد که NHS احتمالاً تحت تأثیر تاج ویروس از میزان بستری در بیمارستان بستری است. اگر مردم بر این باورند که آنها قبلاً به بیماری کورو ویروسی آلوده شده اند ، احتمالاً کمتر از مقررات دورافتادگی اجتماعی دولت پیروی می کنند. روزنامه فایننشال تایمز اما در یک جلسه شواهد قبل از کمیته علوم و فناوری ، نویسنده اصلی مطالعه امپریال ، نیال فرگوسن ، گفت که داده های فعلی از سناریوها در مقاله آکسفورد پشتیبانی نمی کند. وی می گوید: "ما فکر نمی کنیم که [the model] با داده های مشاهده مطابقت داشته باشد." مدل امپریال مطالعاتی را در برخی از دهکده های ایتالیا در نظر گرفت که در آن تک تک ساکنین مورد آزمایش قرار گرفتند ، ایده بسیار مستحکمی تری در مورد چگونگی عفونت های شایع با کروناویروس ارائه دادند. "این داده ها همه به این واقعیت اشاره دارند که ما از نظر میزان ابتلا به عفونت در هیچ جا قرار نداریم." یک قسمت از مقاله به این نکته توجه دارد که باید توجه کنیم: باید بدانیم که تعداد زیادی از افراد در معرض دید قرار گرفته اند. به coronavirus. گاردین گزارش می دهد ، برای این منظور ، هزاران تست انگشت در منزل می تواند برای افرادی که با علائم جدا شده اند ، ارسال شود. پس از شروع این نتایج ، ممکن است اولین نشانه ما در مورد چگونگی گسترده بودن تاج ویروس را داشته باشیم – اما قبل از آن نیست. مات رینولدز ویراستار علوم WIRED است. وی از توییتر @ mattsreynolds1Coronavirus از WIRED😓 توئیت می کند؟ چگونه coronavirus شروع شد و بعد از آن چه اتفاقی می افتد؟ ❓ آیا الکل coronavirus را می کشد؟ بزرگترین اسطوره ها ، شگفت زده – World of Warcraft ، وحشت coronavirus ما را کاملاً پیش بینی کرد
    
data داده های پرواز مقیاس عظیمی از Covid-19 را نشان می دهد. دنبال کنید WIRED در توییتر ، اینستاگرام ، فیس بوک و لینکدین

    
        
            
                    
                                
                    

            
            
                    
                        دریافت ایمیل از WIRED ، توجیهی بدون مزخرف خود را در مورد بزرگترین داستان در فن آوری ، تجارت و علم است. در صندوق ورودی خود را هر روز هفته در 12:00 تیز.
                    

                
                با وارد کردن آدرس ایمیل خود ، شما با خط مشی رازداری ما موافقت می کنید
            

            
                
                        متشکرم. شما با موفقیت در خبرنامه ما مشترک شدید. به زودی از ما خواهید شنید.
                
                
                        متأسفیم ، یک ایمیل نامعتبر وارد کردید. لطفاً تازه کنید و دوباره امتحان کنید.