گیاهی ترین گیاهی ترین AnzanDigital فروشگاه
خانه / ورزش / -- سایر ورزشی / والیبال / شهرهای میزبان مقدماتی لیگ جهانی والیبال 2015

شهرهای میزبان مقدماتی لیگ جهانی والیبال 2015

۴۸ دیدار مرحله مقدماتی لیگ جهانی سال ۲۰۱۵ در ۲۳ شهر برگزار خواهد شد.

به گزارش سایت جیبامز به نقل از  فارس لیگ جهانی والیبال سال 2015 از هشتم خردادماه با حضور 32 تیم در سه سطح برگزار می شود.

هشت تیم برتر جهان در سطح یک این رقابت ها در دو گروه مسابقات دور مقدماتی خود را پیگیری می کنند که تیم های ایتالیا، برزیل، صربستان و استرالیا در گروه یک و تیم های ایران، روسیه، آمریکا و لهستان در گروه دوم با هم رقابت می کنند.

در گروه یک این رقابت ها 14 شهر آدلاید، سیدنی و ملبورن (استرالیا)، بلو هوریزنته، کویابا، سائو برناردو د کمپو (برزیل)، پسارو، بولونیا، یزولو، ورونا، فیرنتس و رم (ایتالیا) بلگراد و نوی سد (صربستان) میزبان دور مقدماتی این رقابت ها خواهند بود.

در گروه دوم این رقابت ها نیز 9 شهر تهران (ایران)، گداینسک، چِنستوهوا و کراکف (لهستان)، کازان و کالینینگراد (روسیه) و لس آنجلس، لانگ بیچ و هافمن استیتس میزبان تیم های این گروه لیگ جهانی در دور مقدماتی خواهند بود.

تنها کشوری که مسابقات لیگ جهانی آن در یک شهر و یک سالن برگزار می شود، جمهوری اسلامی ایران است که شش مسابقه تیم ملی والیبال کشورمان در شهر تهران و سالن 12 هزار نفری آزادی برگزار خواهد شد.

تیم ملی والیبال ایران 20 اردیبهشت ماه با 16 بازیکن تهران را به مقصد فنلاند ترک می کند و پس از برگزاری دیدارهای دوستانه در فنلاند و جمهوری چک، برای رویارویی با تیم آمریکا راهی ایالات متحده می شود.

Print Friendly, PDF & Email

مشاهده بیشتر

نتیجه بازی والیبال ایران و آرژانتین در سالن ورزشگاه آزادی تهران 13 تیر 95

برد ایران برابر آرژانتین در آخرین بازی خود در لیگ جهانی والیبال 2016

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.