گیاهی ترین گیاهی ترین AnzanDigital فروشگاه
خانه / ورزش / سایر رسانه های ورزشی / مهدوی‌کیا: گروه ایران در جام ملت ها ناخوشایند است/ در آسیا تیم‌ها از ایران می‌ترسند

مهدوی‌کیا: گروه ایران در جام ملت ها ناخوشایند است/ در آسیا تیم‌ها از ایران می‌ترسند

بازیکن اسبق تیم ملی فوتبال ایران می‌گوید: در جام ملت‌ها در گروه ناخوشایندی قرار داریم چرا که در گذشته تجربیات ناخوشایندی چون بحرین داشته ایم.

به گزارش ایسنا، مهدی مهدوی‌کیا درباره شرایط قهرمانی تیم‌های مدعی در شانزدهمین دوره رقابت‌های جام ملت‌های آسیا اظهار کرد: استرالیا به همراه ژاپن و کره از تیم‌های مدعی قهرمانی هستند و تیم ملی فوتبال ایران نیز با توجه به مربی با تجربه ای که دارد جزو مدعیان به شمار می‌آید هرچند که ایران بازی‌های تدارکاتی کمتری انجام داده اما ما همواره از قدرت‌های اول آسیا بوده ایم و سایر تیم ها روی ما حساب ویژه‌ای باز می‌کنند.

او با متفاوت دانستن شرایط جام ملت های آسیا با جام جهانی گفت: شرایط در آسیا همانند جام جهانی نیست و در آسیا سایر تیم‌ها از ایران می‌ترسند چراکه ما با سابقه مان نشان داده‌ایم که می‌توانیم از پس این تیم‌ها بربیاییم. شرایط ما به گونه‌ای است که از نظر ساختاری ابتدا به این فکر هستیم که گل نخوریم و این سیستم را در مقابل تیم‌های قدرتمند اتخاذ کرده‌ایم.

بازیکن اسبق تیم ملی فوتبال ایران با ابراز امیدواری با نسبت به عملکرد علیرضا جهانبخش و سردار آزمون خاطرنشان کرد: در تیم ملی بازیکنانی چون دژآگه، نکونام،‌ حسینی و قوچان نژاد داریم که نشان دهنده تلفیقی از حضور بازیکنان جوان و با تجربه در تیم ملی ایران است.

مهدوی کیا درباره کناره گیری علی کریمی نیز گفت: من در جریان کار نیستم هرچند که این اتفاق می توانست تجربه خوبی برای کریمی باشد.

او همچنین با اشاره به نبود پرسپولیسی‌ها در تیم ملی بیان کرد: شرایط پرسپولیس را نمی‌دانم چون از نزدیک با این تیم نبودم امیدوارم شرایط این تیم در آینده بهتر شود چراکه پرسپولیس همواره یکی از ستون های تیم ملی بوده اما در این دوره بازیکنی در تیم ملی نداریم که شاید علت آن نتایج ضعیف در ابتدای لیگ باشد.

فروشگاه لوازم و کالای ورزشی مهدی مهدوی‌کیا با حضور بازیکنانی چون علی کریمی، کریم باقری،‌جواد کاظمیان و محمد نوری عصر امروز در مجتمع تیراژه واقع در اتوبان اشرفی اصفهانی افتتاح شد.

انتهای پیام

Print Friendly, PDF & Email

مشاهده بیشتر

سجاد محرابی برترین بوکسور آسیا معرفی شد

اعضای هیات فنی کنفدراسیون بوکس آسیا، نماینده وزن 75 کیلوگرم تیم ملی ایران را به …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.