گیاهی ترین گیاهی ترین AnzanDigital فروشگاه
خانه / ورزش / سایر رسانه های ورزشی / این بار اعتراض به جای اعتصاب/علی‌عسگری: پول زور که نمی‌خواهیم!

این بار اعتراض به جای اعتصاب/علی‌عسگری: پول زور که نمی‌خواهیم!


به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین؛وقتی خبر رسید باشگاه پرسپولیس به حساب بازیکنان این تیم پول ریخته، پیش‌بینی می‌شد مشکلات حل شده باشد اما انگار مبالغ پرداختی به سرخپوشان به شدت ناچیز بوده و صدای آنها را درآورده است.

ديشب اغلب بازيكنان پرسپوليس از اين که مبالغي بين يك ميليون و 900 هزار تومان تا 4 ميليون به حساب‌شان واريز شده، گلايه داشتند اما آنها از ترس اينكه مبادا به سرنوشت نورمحمدي و نوروزي دچار شوند و در اختيار باشگاه قرار بگيرند، ترجيح دادند حرف‌هايشان خصوصي بماند و رسانه‌اي نشود. در اين ميان حميد علي‌عسگري دل به دريا زد و لب به اعتراض گشود. مصاحبه خبرورزشي با اين پرسپوليسي را بخوانيد.

تبريك، بالاخره پولدار شديد…
خيلي، از بس پول به حساب‌مان ريختند، نمي‌دانيم چه‌كار كنيم. باور كن از صبح كه گفتند مي‌خواهند پول بدهند، چند طلبكارم تماس گرفتند و منتظرند براي‌شان پول بريزم اما حالا حسابم را چك كردم و ديدم فقط 4 ميليون برايم ريخته‌اند. مانده‌ام جواب طلبكارها را چه بدهم.

براي تو كم ريختند يا براي همه؟!
تا جايي كه من خبر دارم، براي خيلي‌ها بين 2 تا 4 ميليون واريز كردند. اين رقم خنده‌دار است.

نمي‌ترسي به خاطر زدن اين حرف‌ها مثل رضا نورمحمدي و هادي نوروزي در اختيار باشگاه قرار بگيري؟
مگر دروغ مي‌گويم؟ مگر نورمحمدي و نوروزي پول زور مي‌خواهند يا حرف بدي زده‌اند؟ به خدا ما هم تحت فشاريم، ما هم خرج داريم. بعد از اين همه مدت كه پول ندادند، حالا 2 ميليون و 4 ميليون چه دردي از ما دوا مي‌كند؟ به خدا بچه‌ها بدجوري عذاب می‌كشند، اغلب بچه‌ها بدهكارند.

اما خيلي از همبازيان تو حاضر نشدند مصاحبه كنند. همين حرف‌ها را به همكاران‌مان زدند ولي گفتند از قول ما ننويسيد!
ببينيد، من هم اگر حرفي مي‌زنم، مي‌خواهم به تيم كمك كنم. دوست ندارم پرسپوليس به حاشيه برود ولي باشگاه بايد شرايط ما را درك كند. اوضاع بايد درست شود. مگر ما پيمانكار هستيم كه يك روز بند حُسن انجام كار به قراردادمان اضافه مي‌كنند؟ حالا هم با اين پرداخت‌هاي 2 تا 4 ميليون احساس مي‌كنم به ما اهانت شده است. نمي‌خواهم با حرف‌هايم حاشيه‌اي براي پرسپوليس درست شود ولي من، نورمحمدي، محمد نوري، هادي نوروزي و… از سال قبل هم طلب داريم. با اين 4 ميليون تومان‌ها، پول امسال‌مان را هم نمي‌گيريم چه برسد به طلب فصل قبل… من توقع دارم باشگاه مشكل را ريشه‌اي حل كند. با منع كردن بازيكن از حضور در تمرين، مشكل حل نمي‌شود. خيلي بازيكن داريم، چند نفر هم تمرين نكنند. اين راهش نيست.

251 41

 


Print Friendly, PDF & Email

مشاهده بیشتر

سجاد محرابی برترین بوکسور آسیا معرفی شد

اعضای هیات فنی کنفدراسیون بوکس آسیا، نماینده وزن 75 کیلوگرم تیم ملی ایران را به …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.