گیاهی ترین گیاهی ترین AnzanDigital فروشگاه
خانه / ورزش / -- سایر ورزشی / والیبال / نتیجه سومین والیبال تدارکاتی شهرداری ارومیه و شهرداری تبریز / باخت ارومیه با حضور معروف و محمودی

نتیجه سومین والیبال تدارکاتی شهرداری ارومیه و شهرداری تبریز / باخت ارومیه با حضور معروف و محمودی

تیم والیبال شهرداری ارومیه در سومين دیدار دوستانه مقابل شهرداری تبریز شکست خورد

سومين بازي دوستانه دو تيم شهرداري تبريز و شهرداري اروميه با برتري تبريزيها پايان يافت.

به گزارش سايت خبری جیبامز از باشگاه فرهنگي ورزشي شهرداري اروميه ،دو تيم شهرداري اروميه و شهرداري تبريز براي سومين بار متوالي اين بار به ميزباني تبريز در سالن ورزشي شهيد صمد اقدمي به مصاف هم رفتند كه در پايان، اين بازي دوستانه با نتيجه سه برصفر و با امتیازهاب 26بر24 ، 25بر17 و 25 بر 19 به سود تيم شهرداري تبريز خاتمه پذيرفت.

جهانگیر سید عباسی برای شروع از ترکیب سعید معروف ، حامد رضايي ، شهرام محمودی ،پویا فیاضی ،میلاد عبادی پور و ایرج میکائیل زاده استفاده کرد.

اما در تيم مقابل علیرضا بهبودی ، حسن صنوبري، بهرام فرید ،علی سجادی ، میکائیل تاجر وسیامک مرندی بازیکنانی بودند که سرمربی تیم شهرداری تبریز از آن ها برای شروع بازی استفاده کرد.

اين دو تيم هفته گذشته در دو ديدار دوستانه به ميزباني اروميه به مصاف هم رفته بودند كه در اولين ديدار، تيم شهرداري تبريز توانسته بود سه بر يك شهرداري اروميه را مغلوب خود سازد اما در دومين ديدار با نتيجه سه بر صفر بازي را به تيم همنام اروميه اي خود واگذار كرده بود.

گفتني است اين بازي ها جهت آماده سازي هر دو تیم براي حضور در ليگ 93 تدارك ديده شده است كه از هجدهم آبان ماه در دو گروه هفت تيمي آغاز خواهد شد.

تیم والیبال شهرداری ارومیه در نخستین بازی لیگ برتر ، روز یکشنبه هیجدهم آبان ماه در كرج به مصاف سا یپا البرز خواهد رفت.

Print Friendly, PDF & Email

مشاهده بیشتر

نتیجه بازی والیبال ایران و آرژانتین در سالن ورزشگاه آزادی تهران 13 تیر 95

برد ایران برابر آرژانتین در آخرین بازی خود در لیگ جهانی والیبال 2016

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.