گیاهی ترین گیاهی ترین AnzanDigital فروشگاه
خانه / ورزش / -- سایر ورزشی / والیبال / پاسخ سید محمد موسوی در مورد ازدواج/ صحبت های کامل سید محمد موسوی والیبالیست ایران در برنامه بعضیا

پاسخ سید محمد موسوی در مورد ازدواج/ صحبت های کامل سید محمد موسوی والیبالیست ایران در برنامه بعضیا

از صفر تا صد؛ خاطرات جالب موسوی از اتفاقات تیم ملی والیبال / محمد موسوی: دوست دارم فروتن و بهداد نقش زدگی ام را بازی کنند/ از رفتن ولاسکو ناراحت شدم/ کشورهای دیگر به من پول بیشتری نمی دهند.

بهترین مدافع جهان با حضور در یکی از برنامه های تلوزیونی از خاطرات جالبی پرده برداشت.

به گزارش سایت خبری جیبامز از پایگاه اطلاع رسانی والیبال ایران موسوی در این گفتگو درباره رویکرد مردم به والیبال اظهار کرد: در گذشته مردم بیشتر بازی‌های حساس را نگاه می‌کردند اما حالا تمام مردم ایران بازی‌های والیبال را دنبال می‌کنند و این واقعا برای ما خوشایند است.

*مرد 90 ساله به پای من بلند شد

وی در ذکر یک خاطره گفت: چند وقت پیش با دوستم به رستوران کوچکی رفته بودیم تا ناهار بخوریم. آنجا مرد حدودا 70 ساله‌ای با پدرش که به نظر بیش از 90 سال داشت، حاضر بودند و تا من وارد شدم آن پدر جلوی ما بلند شد. دوست داشتم دستش را ببوسم اما نگذاشت و گفت که بازی‌های مرا نگاه می‌کند. اولین باری بود که یک مرد 90 ساله به من چنین چیزی می‌گفت و این اتفاق حس خوبی برایم داشت و خاطره‌اش در ذهنم ماند.

سرعتی زن تیم والیبال ایران در پاسخ به سوال ضیاء درباره حضور پررنگ در صفحه‌ اجتماعی‌اش توضیح داد: تنها راهی که می‌توانم به مردم نشان دهم برایم اهمیت دارند همین است. سخت است در به همه مردم بگویی دوستت دارم اما در اینترنت و دنیای مجازی می‌توان این کار را انجام داد. ضمن اینکه من تلاش می‌کنم همیشه وقتی تیم ملی بازی دارد در صفحه‌ام اطلاع رسانی کنم.

 

*زمانی می‌گفتند نسل طلایی والیبال دیگر تکرار نمی‌شود

موسوی درباره این موضوع که او و دوستانش جزو نسل طلایی والیبال هستند و آیا بعد از آنها هم والیبال اینطور خواهد درخشید یا خیر، تصریح کرد: زمانی که افرادی چون محمودی، ترکاشوند یا پیمان اکبری در والیبال کشور بودند، آنها را نسل طلایی والیبال می‌خواندند و همه می‌گفتند هیچ تیمی بهتر از آنها نخواهد آمد. از هما زمان فدراسیون والیبال کار مهم خود را آغاز کرد و می‌دیدیم سالانه بازیکنان عوض می‌شوند و بازیکنان جدید می‌آیند. یا حتی به مدارس و روستاها می‌رفتند و استعدادیابی می‌کردند و خود من و قائمی و غفور و دیگران از طریق همین استعدادیابی‌ها شناخته شدیم.

وی ادامه داد: حالا که تیم ملی بزرگسالان می‌درخشد، تقویت تیم پایه به نظر کمرنگ تر شده است اما ضروری است پشتوانه سازی ادامه داشته باشد.

 

*از ولاسکو ناراحت شدم که رفت

مدافع تیم ملی والیبال درباره انگیزه فراوانش برای برد مقابل تیم آرژانتین با مربی‌گری ولاسکو اظهار کرد: ولاسکو والیبال را خیلی خوب می‌شناخت و تجربه‌ای در سطح درجه یک داشت. شاید اگر او نمی‌آمد تلاش‌های فدراسیون والیبال به نتیجه نمی‌رسید. او قطعات به هم ریخته پازل والیبال در ایران را که به هم ریخته بود مرتب کرد. من دوست داشتم حتما بازی مقابل آرژانتین را ببریم. گرچه ولاسکو ما را قانع کرد که باید برود و نمی‌تواند بماند اما من از رفتنش ناراحت شدم. او درختی کاشته بود و حالا که وقت چیدن میوه‌هایش بود می‌خواست برود.

موسوی تأکید کرد: ما نمی‌دانستیم امسال بدون حضور ولاسکو چه اتفاقی برایمان می‌افتد. خداراشکر توانستیم با کواچ بهتر از ولاسکو نتیجه بگیریم و درباره آن بازی هم انگار امتحان پایان ترم ما بود و باید جلوی  استادمان درس پس می‌دادیم.

 

*رابطه‌مان با کواچ دوستانه‌تر است

وی در پاسخ به سوال ضیاء مبنی بر اینکه درست است بازیکن‌ها از کواج حساب نمی‌برند و مثلا به دلخواه از تمرینی صرف نظر می‌کنند، گفت: نه اینگونه نیست. ما با کواچ دوست تر هستیم. در حالی که رابطه‌مان با ولاسکو استاد شاگردی بود. اما کواچ سیاست جالبی داشت و در حالی که همه بعد از رفتن ولاسکو دلشان می‌خواست مربی در سطح او یا بالاتر از او بیاید، کواچ که جوان و پرانرژی بود اما تجربه‌ای نداشت راه دیگری را انتخاب کرد. به ویژه که مردم حالا آنقدر والیبال را دوست دارند که به هیچ عنوان قانع نمی‌شوند ما نتیجه نگیریم.

این والیبالیست یادآور شد: ولاسکو سه سال نتیجه نگرفت و سال آخر همراهی‌اش با ما نتیجه گرفت. درباره سوالتان باید بگویم هر مربی زمانی که بازیکن می‌گوید بیمار است، آسیب دیده یا توانایی تمرین ندارد، مربی با او کنار می‌آید و بحث حساب نبردن از کواچ نیست.

موسوی درباره خبرهایی که درباره محرومیت او در چند ماه اخیر شنیده می‌شد، گفت: اتفاق و سوءتفاهم کوچکی بین من و فدراسیون و آقای داورزنی بود که حل شد. ما سالن فدراسیون را اجاره کرده و تمرین می‌کردیم که مسئول سالن در حالی که گفته بودیم 10 دقیقه دیگر کارمان تمام می‌شود، نور سالن را خاموش کرد. آنجا من گرچه قدری تند برخورد کردم اما موضوع جور دیگری به گوش داورزنی رسید و سرانجام با برگزاری یک جلسه همه چیز حل شد.

 

*از دیدن والیبال بازی کردن مردم خوشحال می‌شوم

در ادامه ضیاء این موضوع را مطرح کرد که تحت تاثیر موفقیت‌های تیم والیبال جوانان به این ورزش علاقه پیدا کرده اند و والیبالیست حاضر در «بعضیا» نیز در تکمیل این سخن گفت: قبلا در گنبد شهر فرهاد قائمی یا ارومیه می‌دیدیم که افراد والیبال بازی می‌کنند. این رشته ورزشی چون به توپ و تور احتیاج دارد، کمتر از فوتبال که با توپ و دو تا آجر قابل انجام بود، مورد توجه قرار می‌گرفت. اما حالا می‌بینیم که بچه‌ها در کوچه‌ها نه با توپ پلاستیکی بلکه با توپ والیبال، این بازی را انجام می‌دهند و من به خاطر این موضوع خداراشکر می‌کنم.

وی درباره اصالت خود و دلیل پسوند عراقی در نام خانوادگی‌اش (سیدمحمد موسوی عراقی) اذعان کرد: اصالت پدری من اراک است. آنطور که شنیده‌ام به اراک، عراق عجم می‌گفتند. اما مادر من دزفولی است و من در دزفول بزرگ شده‌ام. مثلی هست که از طرف می‌پرسند کجایی هستی جواب می‌دهد هنوز زن نگرفته‌ام، حکایت پدر من است!

 

*خودم را دزفولی می‌دانم

موسوی ادامه داد: من در دزفول بزرگ شده‌ام و خاطرات کودکی‌ام آنجاست و تا اول دبیرستان در این شهر بودم. 16، 17 ساله بودم که به کرج آمدیم و من وارد اردوهای تیم ملی شدم.

این والیبالیست یادآور شد: من از 9 سالگی والیبال بازی می‌کردم و مثل برخی فوتبالیست‌ها که از زمین خاکی حرف می‌زنند، من هم والیبال را از زمین خاکی شروع کردم. پدر من والیبال بازی می‌کرد و نزدیک خانه‌مان فضای خاکی بود که آنجا را بتن ریختند و تور حرفه‌ای گذاشتند و از محله‌های مختلف دزفول به آنجا می‌آمدند و بازی می‌کردند. من را هم چون کوچک بودم راه نمی‌دادند. من بازی را از آنجا شروع کردم و بعد که استعدادی در من دیده شد، به تیم ملی نوجوانان دعوت شدم و بلافاصله به تیم ملی جوانان رفتم.

 

*دستمزدمان خوب است اما نه در حد فوتبالیست‌ها

وی درباره درآمد والیبال و اینکه آیا به فوتبال تنه می‌زند و آنها میلیاردی دستمزد می‌گیرند گفت: شکر خدا خوب است. اما در آن حد نیست. ما واقعا تلاش می‌کنیم و نان حل درمی‌آوریم. قطعا دوستانم نمی‌خواهند حقوقشان از زبان من گفته شود تنها بگویم آنقدر دستمزد می‌گیریم که بچه‌ها نخواهند فکرشان را درگیر بیزینس کنند و دغدغه مالی داشته باشند. البته وضع درآمدی ما در دو سال اخیر بهتر شده است.

موسوی درباره دلیل اعلام اینکه می‌خواهد از والیبال کناره‌گیری کند، توضیح داد: من آن زمان آسیب زیادی داشتم که سالها است با من است. مدام هم سفرهای طولانی به آمریکا و برزیل داشتیم که مشکل جا نشدن در صندلی‌های هواپیما هم وجود داشت. به ویژه برای من که مشکل زانویم سفرها را برایم سخت می‌کند. از آمریکا که آمدیم دوست نداشتم در مسابقات جهانی شرکت کنم. چون نمی‌خواستم مردم مرا طور دیگری ببینند و بگویند موسوی افت کرده است. این موضوع را به فدراسیون گفتم و آنها قبول نکردند و گفتند این یک شوک منفی برای تیم خواهد بود. قبل از بازی‌های جام جهانی هم همه ناامید بودیم و فکر می‌کردیم نتیجه نمی‌گیریم اما بردهای اولمان برابر ایتالیا و آمریکا تمام درد و خستگی‌هایمان را از بین برد.

 

*وقت بازی نه تماشاچی‌ها را می‌بینیم نه صدایشان را می‌شنویم

این بازیکن تیم ملی والیبال درباره علامت‌هایی که در بازی‌ها با دست بین او و قائمی رد و بدل می‌شدو ارتباط آن با تماشاچی‌ها گفت: وقتی بازی‌های مهم آغاز می‌شود، ما نه تماشاچی‌ها را می‌بینیم و نه صدایشان را می‌شنویم. ما با هم قرار گذاشته بودیم تعداد دفاع‌های مرا بشمریم و آن زمان هم عدد به هم نشان می‌دادیم.

وی درباره ارتباطش با هم تیمی‌ها اظهار کرد: رابطه دوستانه‌ای داریم ما 6 ماه با هم اردو بودیم که 4 ماه آن خارج از کشور بود اما حتی درگیری لفظی هم نداشتیم. اینکه حین بازی سر هم داد بزنیم طبیعی و به خاطر ورزش تیمی است. شاید به خاطر اینکه من از قدیمی‌های تیم هستم، با وجود اینکه معروف کاپیتان است، گاهی بچه‌ها برخی حرف‌ها را از من قبول می‌کنند و کواچ هم به من و معروف اجازه این کار را می‌دهد.

 

*ماجرای قهر دو ماهه با معروف

موسوی در پاسخ به ضیاء که آیا درست است او و معروف 6 ماه با هم حرف نمی‌زدند، تصریح کرد: ما سر یک بازیکن دیگر حرفمان شد؛ کسی که دعواهایی را درست می‌کند و خودش کنار می‌رود اما من ساده شهرستانی دیگرش می‌شوم. از اینکه به گیتی پسند رفتم پشیمانم. آنجا اتفاقاتی افتاد که نباید می‌افتاد. از فضای مدیریتی پارازیت می‌آمد و درباره بحث مالی هم گرچه قرارداد خوبی بسته بودیم، اما چک‌هایمان پاس نشد! بعد از آن حدود 2 ماه و نیم من سعید را ندیدم و به هم زنگ هم نزدیم تا اینکه همدیگر را دیدیم و خوش و بش کردیم و مشغول تمرین شدیم.

مدافع تیم ملی والیبال در پاسخ به اینکه آیا معروف بداخلاق است؟ ادامه داد: او بداخلاق نیست و شخصیت خاص خودش را دارد. اخلاق من و سعید شبیه به هم است اما بگو و بخند من بیشتر است.

 

*همه فکر کردند ما مازراتی و پورش سوار شدیم

وی با بیان اینکه زمان حضور در اردو 10، 15 میلیون دستمزد گرفته‌اند، درباره حواله ماشین که شنیده می‌شد سال گذشته به تیم والیبال داده‌اند، گفت: امسال هم قول‌هایی به ما داده‌اند اما سال گذشته که حسابی حرف و حدیث درست شد و همه فکر می‌کردند هر کدام از ما مازراتی و پورش سوار شده‌ایم. در حالی که بر مبنای تعداد بازی‌هایی که هر کس انجام داده بود، از 18 بازیکن به 12 نفر حواله ماشین دادند و ما صرفا می‌توانستیم در زمانی که کسی نمی‌توانست ماشین وارد کند، با پرداخت مالیات و هزینه گمرکی ماشین وارد کنیم و حدود 148 میلیون آن را فروختیم.

در ادامه برنامه گفتگویی با مجتبی میرزاجانپور پخش شد که وی در آن از دوست و هم تیمی خود موسوی گفته بود و دو سوال را نیز از او مطرح کرد. اول اینکه پرسیده بود چرا موسوی ازدواج نمی‌کند و دیگر اینکه فازش چیست که حین بازی داد می‌زند!؟

 

*گاهی مجتبی حرصم می‌دهد

موسوی هم در پاسخ به این سوال گفت: بعضی وقت‌ها مجتبی در زمین کارهایی می‌کند که حرص آدم درمی‌آید. او گاهی کارهایی می‌کند که از او بعید است. من هم مجبور می‌شوم داد بزنم وگرنه باید از زمین بیرون بیایم. او جزو بهترین بازیکنان است و هر وقت او خوب بازی می‌کند ما سه هیچ می‌بریم. مثل شکست دادن برزیل در زمین خودش.

وی درباره سوال دیگر میرزاجانپور هم اظهار کرد: ازدواج اتفاقی است که باید بیفتد. دوست دارم این کار را انجام بدهم و مادرم چند سال است که پیگیر این موضوع است اما هنوز شرایط خودم را مناسب نمی‌دانم. من مسافرت‌های طولانی مدتی داریم که می‌بینم بچه‌های متأهل چقدر اذیت می‌شوند. به ویژه آنها که بچه دارند از جمله ظریف و مهدوی و فیاضی. گاهی فرزندانشان که زنگ می‌زنند روی بلندگو می‌گذارند و می‌شنویم که بچه پشت تلفن گریه می‌کند. من توانایی تحمل این موضوع را ندارم. شاید وقتی از رده ملی خارج شدم و کارم سبک‌تر شد این کار را انجام دهم.

 

*با کت و شلوار نیامدم تا واقعی‌تر باشم

این والیبالیست که دو متر و سه سانتی‌متر قد دارد، درباره دشواری‌های خرید لباس در ایران گفت: سعی می‌کنم وقتی در خارج از کشور هستیم لباس بخرم چون معمولا در کشور خودمان برای اندازه ما لباس سخت پیدا می‌شود. درباره برنامه شما هم شنیده بودم خودمانی و صمیمی است، مردم دوستش دارند و تماشایش می‌کنند و در حالی که همیشه با کت و شلوار به برنامه‌های تلویزیونی می‌آیم این بار تصمیم گرفتم همانطور که برای خرید بیرون می‌روم لباس بپوشم و بیایم تا واقعی‌تر باشم.

 

*همشیره‌ام عروسی کرد نه من

موسوی درباره عکسی که از او منتشر شده و سوال برانگیز شده بود، توضیح داد: این عکس مربوط به مراسم عقد همشیره‌ام بود که به او تبریک می‌گویم. خوشحالم که خوشحال است. چند روز پیش هم که برای مراسم اصلی به شهرستان هشت رود رفتم مردم خونگرم آنجا شگفت‌زده‌ام کردند و برای من در شهر بنرهایی نصب کرده بودند که خیلی خوشحالم کرد. امیدوارم همشیره‌ام خوشبخت شود.

وی با بیان اینکه همیشه در مدرسه ردیف آخر می‌نشسته، در بخش پاسخ به سوالات منتخب مردم، درباره انتخاب عدد 6 برای پیراهنش گفت: چون سعید معروف شماره 4 را برداشت.

او درباره عصبانیتش در بازی با آلمان اظهار کرد: آنجا همه عصبی بودیم چون انتظار بیشتری از خودمان داشتیم اما یک بازیکن همه ما را کشت.

 

*در خارج از کشور به من بیشتر پول نمی‌دهند

موسوی در این باره که چرا لژیونرنشین نمی‌شود، تصریح کرد: برای پست من درآمد خاص جهانی که بیشتر از ایران باشد وجود ندارد. فردی مثل امیر غفور می‌تواند پول‌های زیادی خارج از کشور دربیاورد چون پست‌هایی مثل قدرتی زن و پشت خط زن گران هستند اما به سرعتی زن کمتر اهمیت می‌دهند.

این والیبالیست که با شهرام محمودی بیشتر از رابطه دوستانه دارد، درباره علاقه‌اش به پفک گفت: یک بار عکسی از چمدانم گذاشته بودم که گوشه آن پفک بود و از آنجا مردم فهمیدند من پفک دوست دارم.

او درباره تیم مورد علاقه فوتبالش گفت: استقلال و پرسپولیس خیلی برایم فرقی نمی‌کند. تا پارسال پرسپولیسی بودم اما امسال نه! من واقعا علی دایی را دوست دارم و آدم بزرگی است و از بچگی دوستش داشتم.

موسوی در پاسخ به اینکه بین ولاسکو و کواچ کدام را انتخاب می‌کند، گفت: مطمئنا ولاسکو تجربیات بیشتری داشت. بالاخره او بیش از 60 سال سن داشت و چندین سال در بهترین تیم‌های دنیا بود. اما کواچ نیز تا به حال کارش را به خوبی انجام داده و نتیجه خوبی هم گرفته است.

 

*پس کی خداحافظی می‌کنی؟!

وی با بیان اینکه ورزشکاری به سن او که 27 ساله است دیگر جوان به حساب نمی‌آید، افزود: سال گذشته خبرنگاری به من زنگ زد و پرسید چه زمانی خداحافظی می‌کنی؟!

این بازیکن درباره اینکه آیا شده به حرف مربی لیگ گوش ندهند، تصریح کرد: نه اصلا. اگر بازیکن‌ها به ویژه بازیکن‌های بزرگ حرف گوش ندهند نمی‌شود تیم را جمع کرد.

موسوی درباره امنیتی که در استادیوم والیبال وجود دارد، گفت: برای تماشای والیبال در گذشته حتی خانم‌ها هم می‌آمدند و اتفاقی نمی‌افتد. هیچ جای دنیا تماشاچی والیبال ما را ندارد. من در سالنهای بزرگ دنیا بازی کردم شاید تماشاچی آنها بیشتر هم بود اما هیچ کدام فرهنگ تماشاچی ایرانی را نداشتند. البته گاهی در شهرستان‌های خودمان به بازیکنان فحاشی می‌شود که سال گذشته جلوی این موضوع گرفته شد.

وی درباره تغییر اسمش روی پیراهن از  M. Mousavi به S. Mousavi توضیح داد: همه سید صدایم می‌کنند از دوستان گرفته تا پدر و مادر. تا 10 سالگی محمد بودم و بعد سید شدم. گفتم شاید تلفظ این اسم برای خارجی‌ها هم آسان‌تر باشد و به همین خاطر اسم پیراهنم را تغییر دادم و دلیل دیگری نداشت.

 

*مذهبی هستم

این والیبالیست با بیان اینکه در خانواده مذهبی بزرگ شده، یادآور شد: کوچک که بودم برای خودم یک تکیه کوچک داشتم. با یک بلندگو و چند پارچه مشکی. حالا هم که نزدیک محرم هستیم. من در خانواده مذهبی بزرگ شدم و تا اینجا هم اعتقادم کمکم کرده است.

موسوی در پاسخ به اینکه آیا دوست داری فیلم زندگی‌ات را بسازند، گفت: خیلی. از کودکی‌ام تا به حال.

 

*فروتن و بهداد نقش مرا بازی کنند

وی درباره بازیگری که باید نقش سن فعلی او را بازی کند هم گفت: کسی بین محمدرضا فروتن و حامد بهداد باید نقش مرا بازی کند. اگر این دو بزرگوار را با هم تلفیق کنند، می‌شود من البته فکر نمی‌کنم آنقدر بزرگ شده باشم که کسی بخواهد فیلم زندگی‌ام را بسازد.

او همچنین در پاسخ به سوال دیگر مخاطبان که درباره غذای مورد علاقه‌اش پرسیده بودند گفت: هر غذایی که مادرم بپزد را دوست دارم؛ فسنجان، قرمه سبزی، ماکارونی. من زیاد اهل خوردن نیستم اما دوست دارم غذای مادرم را بخورم تا غذای بیرون.

موسوی در بخش پایانی سخنانش از مردم که همیشه به او لطف داشته‌اند تشکر کرد و افزود: طرفداران همیشه به من انرژی مثبت می‌دهند و تمام تلاشم را می‌کنم که از من راضی باشند. احترام آنها را نگه می‌دارم و امیدوارم از من ناراحت نشوند. اگر اشتباهی هم کردیم یا مسابقه‌ای را نبردیم بدانند انسان جایزالخطا است و صبور باشند تا نتیجه بهتری بگیریم.

وی در پایان رو به دوربین کردو به شوخی گفت: فردا سر تمرین می‌بینمت مجتبی میرزاجانپور!

Print Friendly, PDF & Email

مشاهده بیشتر

نتیجه بازی والیبال ایران و آرژانتین در سالن ورزشگاه آزادی تهران 13 تیر 95

برد ایران برابر آرژانتین در آخرین بازی خود در لیگ جهانی والیبال 2016

794 دیدگاهها

 1. منو وسید

  دوست دارم سید من 😐 😐 😐 😐

 2. عاشقتم سيد توي دنيا تكي آقاسيد 😳

 3. زندگیام هستی

 4. 😆 😆 😈 دیونتم

 5. ریحانه و مژده

  من و دوستم خیلی دوستت داریم سید.البته من اول با والیبال شناییتی نداشتم اما دوستم مرا در والیبال اول باشما آشنا کرد……دوستم:عاشقتم سیدمحمدموسوی…. 😛 😳

 6. من وتو خیلی باهم تفاهم داریما 😯 دوستت دارم.ی دونه ای

 7. س‌‌ من بانظرت موافقم بااینکه دخترم ازت می خوام باکسی ازدواج کنی که به خاطر پولت قیافت تورونخوادتورواون طورکه هستی بخاد من نه عاشقه توونه کس دیگه ی هستم فکرکن یه دختر متفاوت اینارونگفتم که دلت برام بسوزه من صادقانه گفتم توهم بهم اگه‌خواستی نظرتوبگومنتظرم دیگه هم عصبی نشو

  • س چرا هیچ پاسخی نمی دین آقا محمدبه حرحال همه شما رو دوست دارند راستی شما اصلاتوجه به حرفای ما می کنید

  • 😉 😛 محمد جان دوستت دارم راست که میگن ازدواج کردی؟ اگه ازد 😛 اج کردی امیدوارم خوش بخت بشی.اگه دوست داشتی جوابمو بده

   • سلام نه نکردم

   • از طرف یه روانشناس

    آقای موسوی من از شما به خاطر حرفایی که این دختران میزنن معذرت می خوام.
    من کاری ندارم که ازدواج کردید یا نه ولی اگه نکردید با کسی ازدواج کنید که شمارا به خاطر پول و شهرت نخواد.
    امید وارم با کسی ازدواج کنید که عشقش یکی ودو روزه نباشه و همیشه دوستتون داشته باشه.
    با آرزوی موفقیت شما ، خداحافظ.

  • سلام محمد جوننننننننننننننننننننن

  • سلام آق سید من عاشقتونم…☆☆ 😀 فدای روزی که بگن سید ازدواج کرده..سلام من روبه مریم و شادی خانم برسونید 😮 😮

   • تا چششششت دراد!!!! ناشناس
    عروسیم بامحمد دعوتت میکنم‎;P

    • محمد یعنی نفس ازطرف عاشق دلسوزش مهسا

     اگرسیدباتوازدواج کردمنم دعوت کن امابعیدمیدونم باتوازدواج کنه چون منودوست داره پس من زنشم عروسیم دعوتت می کنم عزیزم

    • واقعا خیلی رشته آقای موسوی بنده ی خدا شاید ناراحت بشن شما اینجوری میگید .
     تازشم اگه عاشق واقعی بودید هیچ وقت جلوی کسی نمیگید که دوستش داریدمخصوصا جلوی خودش .
     من که یه روانشناسم دارم میگم خودتونو سبک نکنید .
     این کارا کارای دخترای شبکه.
     یه نصیحت بود.

  • عسل خانم به خدا نمی خوام عشقم و به رختون بکشم ولی من به خاطر سید رگمو زدم و دو روزه از بیمارستان مرخص شدم و ابروی مامانو بابامو جلوی کار گراشون بردم وسخت تر اینه که روح سیدم خبر نداره فقط برام دعا کنین این داغ قدیمی سرد بشه خیییلی خستم .به هرکی عاشق میشه میگن مجنون عاشق لیلی شده ولی وای به اون روزی که لیلی عاشق بشه …

 8. 😉 محمد جون اولش تو رو نمی شناختم ولی تازگی ها که شناختمت دیونت شدم امیدوارم در زندگیت موفقباشی دوستتتتتت دارم 😛

  • هم عاشق هم طرفدار‌
   اره عزیزم منم سیدونمیشناختم اماوقتی بازیشوخودشودیدم عاشقش شدم واقعافوقالعادست

 9. سید جون من ودوستانم عاشق تو هستیم وارزویمان این است که با تو عکس یادگاری بگریم از طرف عاشقان تو

 10. سیدم ازدواج کرده اون هم با من عزیزم

 11. سید جون من و دوستانم عاشق تو هستیم و آرزومونه باتو یک عکس یادگاری بگیریم از طرف عاشقان تو

 12. خیلی آقااااااااااییی;-)

 13. اميد وارم در تمام بازي هايتان.موفق باشي

 14. سلام من جدیدا این وبلاگ رو دارم میخونم اسمم ناز،
  آقا سید اگر ازدواج هم کردی اولا تبریک بعد هم خوشبخت باشی
  راستی بچه ها اقاسید خیلی بامزه وباحال هستن پس عضیتش نکنید

  • ازنظرمن سیدبهترینه اینقدرزن زن نکنیدسیدزن نداره ,سیدجوابمومیدین آخه من شماروازنزدیک ندیدم ,هرروزبرای دیدنتون دعامی کنم به مادرم گفتم تمامی خاستگاراموردکنه اگرمن شمارونبینم میمیرم مهسا هستم ازمشهد ۱۴ساله

 15. ایسل موسوی

  سید جونم عاشقتم خیلی دوست دارم عشققققققققققققققققققققققققققققققققققققققققققققققققققم می فهمیییییییییییییییییییییییییی

 16. سلام بچه ها من ناز هستم جدیدا این وبلاگ رو دارم میخونم و بنظرم اگر آقا سید ازدواج کرده خوشبخت بشه راستی به نظرم آقا سید خیلی باحال و بامزه هستن ووقتی عصبانی میشن خیلی جالب می شن بچه ها یه خواهش از تون دارم آقا سید رو عضیتش نکنید 😆 😛

 17. دوباره سلام من ناز هستم می شه گوش کنید.
  قلم بتراشم از هر استخوانم مرکب گیرم از خون رگانم بگیرم کاغذی از پرده ی دل نویسم بر شما ای دوستانم زندگی دونیمه است نیمه اول به انتظار نیمه ی دوم نیمه دوم به مدت نیمه اول. عشق صدای سازگار است و بلایی ماندگار. پس عاشق کسی بشید که به اون برسید دوستون دارم و آرزوی سلامتی و موفقیت براتون میکنم

 18. سلام اولا ببخشید که یک پیام رو دوبار دادم بعد
  آقا سید من یکی از طرفداران توپت هستم بعدشم
  دل دوستامو نشکون جوابشونو بده
  با تمام تشکر ناز

 19. محمد جان من محدثه هستم ویکی از طرفداران توپت هستم

 20. :mrgreen: 😆 😉 😉 💡 😕 😯 😮 😀 😳 🙂 ❗ 😛 ❓ 😐


  تقدیم به تک ستاره قلب همه ی مردم
  از طرف ناز

 21. محمد جون چرا جواب کامنت هارو نمیدی این منو عصبانی میکنه به نظرم کمی مغروری نه 👿 👿

 22. خیلی دوستت دارم

 23. سیدجان سلام
  من 14سالمه و اهل اصفهانم و فقط به خاطر شما میخوام دانشگاهمو بیام نزدیکیای کرج فقط امیدوارم بتونم ببینمتون
  خیلی آقایی عاشقتم و اگه ازدواج کردی خوشبخت بشی اگه ممکنه عکس خانومتم بذار تا ببینیم این دختر خوشبخت کیه؟
  دوست دارم

 24. سیدجان سلام
  فقط خواستم بگم خیلی دوست دارم و ازته دل عاشقتم
  خیلی خوشحال شدم که فهمیدم آدم مذهبی ای هستی
  انشاءالله خدا کمکت کنه تا بیشتر پیشرفت کنی
  خیلی آقایی پریا 14ساله از اصفهان

 25. ییک اشنا

  خیلی دوس دارم 😛

 26. عاشقتم،حاضرم بمیرم برات 😉 😀 😆 😛

 27. عاشقتم،خیلی دوست دارم 😀 😉 😛

 28. خوشا به حال اون دختری که توقلب آقاسیده واقعا خوشا به حالش
  محمدجون تو بهترینی

  • وااایی نگید توروخدا…انقد زن زن نکنین..محمد که فعلا زن نداره.جاشم فقط تو قلب منه…
   محمد جوووونم اگه خوندی کامنتارو بدون من یعااااامه دوست دارم.باهات عکسم دارم تازه.زدم به دیوار اتاقم.‎;)
   تو ماه ترین،جذاب ترین،بامزه ترین،مهربون ترین ودوست داشتنی ترین پسر دنیایی❤

 29. واقعا مطمئنی که مذهبی??????????

 30. 😥 به استان گلستان هم بیا عزیزم.

 31. فرناز عاشق سید

  خیلی دوست دارم به وبلاگ منم سربزن عشقم و نظربده

 32. محمد خیلی دوستت دارم لطفاًبگو ازدواج کردی بانه 😳 😛 😆

  • یه بنده خدا

   نه ازدواج نکرده

  • سيدمحمدموسوي عراقي

   باسلام به همه ي هواداران عزيز که ابراز محبت کردند.من هم همه ي هواداران رو دوست دارم.ازلطفتون متشکرم.

   • سلام اقا سید امیدوارم که در بازی های دیگه هم موفق باشید و پله های بالاتری رو طی کنید

   • سیدباباعاشقتم ناراحت نشی لطف ومحبت نمیخوام فقط یک بارشماروببینم من ازاین دخترهای بی حجاب نیستم بعدشم من نه پول شمابرام مهمه نه چیزدیگتون فقط اخلاق وسلامتی تون برام مهمه مهساازمشهد۱۴ساله

   • به امام رضاقسم عاشقتم انشالله ببینمت من به دنبال پول وثروت شما نیستم باورکنیدسیدجوابموبده آرزودارم یک روز باشماعکسی داشته باشم یاهمیشه درکنارتون باشم به آقای سعیدمعروف ازطرف خواهرم سمانه جون سلام ویژه برسونین وآقای محمودی دختردایی من تا فهمیدشماازدواج کردین غش کردخیلی دوستون داشت سیدبهشون بگومنم برات میمیرم عاشقتم بای

   • محمدم به من هم نظربده دل تنگتم عزیزم التماستون می کنم عاشق دلسوزشمامهسا

   • مهساعاشق دلسوزسید

    سلام عشقم لطفأبه من هم نظری بده میدونم ازدواج کارراحتی نیست ولی من ازبیتابی تودارم میمیرم به امام رضاقسم عاشقتم. نفسمی .جوابموبده هم میتونی به مهسانظرتوبدی هم به عاشق دلسوزشما منتظرنظرتونم

   • مهساعاشق دلسوزسید

    نمیدونم نامه ای که دختردایی من به امیرغفورداده روخوندین یانه اسمش زینب بودباباسیدم بیامشهد

   • سلام اقای موسوی، خوبی شما؟ من ی داداش دارم ک کپ شماست! همه اطرافیان و اقوام اون رو موسوی صدا میکنن ! انگار ک با داداشم دوقلویید. ما پایگاه دزفول زندگی میکنیم …

   • عشق سید

    سید جونم لطفا جواب بده شما دخترای عقده ای که میگین من زنشم هوادار واقعی اگه باشی آرزوی خوشبختی شو میکنی وآرزو میکنی با کسی که خودش دوسش داره و خوشبخت میشه ازدواج کنه هوادارتم تا آخر عمرم لطفا جواب بده;-)

 33. خوب بازی میکنی من خیلی دوست دارم

 34. عاشقتم دددااااااش

 35. متنفرم ازش………
  الکی مثلا……..
  میمیرم برات قربونت برمممممممم 😛 😆

 36. یه بنده خدا

  من 4 ساله والیبال رو دنبال میکنم وقبلا شبکه ورزش در تلویزیون پخش نمیشد و شبکه دیجیتال نبود و من از همیشه از اینستا و اینترنت بازی ها رو میدیدم و حالا خوشالم 😉 که در شبکه سه هم بازی ها را نشان میدهد من خیلی سید رو دوست دارم و خیلی گله و امید وارم همیشه سلامت باشد راستی تا این حد طرف دارش نباشید چون بالا خره ازدواج میکنه 😉

 37. عاشقتم بخدا نفس
  سیدم حاضرم واست بمیرم ازته ته ته ته دلم میبوسمت 😀 😕 😆 🙄 💡

 38. سید تورو خدا یه شکلی چیزی
  داریم میمیریما 😥

 39. سید بخدا دارم میمیرم نفس 😥

  • سلام نفس جون من زهرام چهار ده سالمه منم عاشق محمدم وبدون اون شب وروز ندارم والان هم تورو درک میکنم که چی میکش امیدوارم موفق باشی 🙁

 40. امیدوارم درتمامی مسابقه هات موفق باشی

 41. مثل همیشه عالیییییییییییییییییییییییییییییییییییه موسوی

 42. زهرا بانو

  😛 😛 واقعا براتون متاسفم دخترا …واقعا واسه یه والیبالیست ساده دارید اینطوری خودتون رو می کشید 😯 😯 ❓ ❓ 😯 😯 😯 😯

 43. یه بنده خدا

  بیچاره مرتضی میرزا جامپور 😀 😀 😀 😛 😛 😛

 44. خیلی خوبه در مورد محمدفقط این ریش رو بزنه نزاره بلند بشه خیای بد ریخت می شه وارتودنسی دندانشو بکنه :

 45. 😀 سلام سید خان.شمابهترین والیبالی هستی خیلی خوبیه دوست دارم همیشه والیبال بازی کنم امیدوارم موفق باشی.

 46. رها جوووون

  سلام خوشحالم که همه دوستون دارن آقا محمد یکی از دوستای من عاشقتونه هر کی میگه محمد فلان خوب بازی نمیکنه با پا میره تو صورتش امیدوارم وقت داشته بباشید جوابمو بدین آخه دوستم همیشه میگه یعنی میشه که من فقط یه بار ببینمش منم همیشه بهش امید میدم که یه روز میبینیش
  میدونم که شاید به شهر ما نیاید ولی من اسم شهرمون رو مینویسم: استان بوشهر شهرستان کنگان

 47. یه والیبالیست

  بچه ها اینقدر نگین سید من عاشقتم ، خیلی دوستت دارم و…چون این حرفایی که می زنید هیچ ارزشی برای هیچکس نداره،وفقط خودتون روپیش همه خوار می کنید . بچه ها خواهش میکنم ناراحت نشید چون این فقط یک نصیحت دوستانه بود.

  • چرااین حرفومیزنین ماهم دل داریم شماناراحت نشین حرف دلمو زدم آقای والیبالیست عزیزمن که دارم دیونه میشم ازشمادرخواست می کنم یک بارهم شده باسیدبه مشهدبیاین پیش امام رضابرای دیدن سید خیلی دعاکردم

  • منم نظرم همینه

  • مهساعاشق دلسوزسید

   سلام من مهساهستم امیدوارم روزی شماوسیدموببینم ازتون خواهش میکنم یک بارهم شده به مشهدبیاین
   ومن بتونم شماونفسموببینم

  • آره واقعا اصلا برای خودتونو سبک میکنید . شاید ایشون دوست نداشته باشم دربارشون حرف بزنید. اگر هم واقعا عاشقش هستید اینو بدونید که با حرفای شما دخترای تورشیده بیشتر ناراحت میشه . الکی هم به کسی که نمی تونید به اون برسید دل نبندید

 48. دخترك تنهايي

  اره ارواح عمش خيلي دين داره كه اغوشش برا همه بازه
  اوناييم كه عرض ميكنن به من ربط نداره پس به كسي هم ربط نداره من چي مي گم 😎

  • نیلوفری

   سلام اقاسید…خیلی اقایی….خیلیییی.امیدوارم زندگیه خوبی داشته باشیدوخوشبخت شید….شیرازم بیایید…..زیییییییاد….لطفا….راستی مثل شما تودنیاپیدانمیشه……

 49. این قدر نگید دوست داریم شاید خوشش نیاد در صورتی که من خیلی دوسش دارم 😀

 50. واقعا براتون متاسفم این قدر عاشقش هستید اون ارزش این چیزا را ندار ه دخترا خودتون بالا بگیر د شما بعدا بهشت زیر پایتان است این اقایون محمد موسوی بشینه بسوزه که خاکسترشا ببینم

  • بهارالسادات موسوی عراقی(دیوووونه ی سید)(والیبالیست )

   واقعا که چه آدمهایی پیدامیشن خوب عزیزم به توچه ما اون رودووست دااااریم
   بعدهم بااین توهین هایی که به سیداولاد پیغمبر کردی میخوای بهشت زیر پات باشه….
   جدمن وسید وهمه ی موسوی ها بزن پشتت….
   تازشم بهشت سیدها یخه پس سید خاکسنر نمیشه…

  • خانوم یکم شخصیت داشته باش مگه ایشون چه بدیی در حقت کرده؟
   اینجا هم جای طرفداراس .اگه شما از ایشون خوشت نمیاد مجبور نیستی بیای و توهین کنی.

   • سیده سارینا متولی

    سلام سید من یکی از طرف دارای سرسختتم دخترا انقد خودتون رو کوچیک نکنین من نمیگم عاشق سید نباشین هیچ کس نمیتونه جلوی قسمت رو بگیره اما دختر باید مغرور باشه

    دوست دارم سید عاشقتم به عنوان طرف دارت من خودم هم والیبال بازی میکنم

  • تو به آقا ی موسوی می گی بسوزه نمی دونی که خودت سوختی با حرف زدنت.

   • سیده سارینا متولی

    دخترا چرا انقد خودتون رو کوچیک میکنین من نمیگم عاشق سید نباشین هیچ کس نمیتونه جلوی قسمت رو بگیره اما دختر باید مغرور و دست نیافتنی باشه اونا باید به شما التماس کنن. و دنبالتون بیفتن چون ارزش دخترا خیلی بالاست

    قصدم هم توهین به سید نیست چون خودم هم طرفدارشم و والیبال بازی میکنم

  • لایک داری مهسا جون

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.