گیاهی ترین گیاهی ترین AnzanDigital فروشگاه
خانه / ورزش / فوتبال جهان / مصاحبه مارتینو بعد از شکست از برزیل

مصاحبه مارتینو بعد از شکست از برزیل

سرمربی آرژانتین می‌گوید تیمش به خاطر اشتباه‌های زیاد برابر برزیل شکست خورد.

به گزارش سایت خبری جیبامز و به نقل از ایسنا، آرژانتین در دیداری دوستانه که در چین برگزار شد برابر برزیل با 2 گل شکست خورد.

خراردو مارتینو سرمربی آرژانتین پس از شکست تیمش برابر برزیل گفت: تلاش زیادی برای پیروزی کردیم ولی نتوانستیم به هدف خودمان برسیم. اشتباه‌های بزرگی داشتیم و همین باعث شد برزیل به بهترین شکل از اشتباه‌های ما استفاده کند و به پیروزی برسد. وقتی بازی بدون گل بود با یک اشتباه فاحش در خط دفاع به حریف اجازه دادیم تا دروازه ما باز شود. پس از آن نتوانستیم پنالتی خودمان را به گل تبدیل کنیم و دروازه ما برای بار دوم باز شد تا بازگشت به بازی برایمان سخت شود. اگر آن پنالتی گل می‌شد شرایط بازی به طور کل تغییر می‌کرد.

مارتینو ادامه داد: بازی را بهتر شروع کردیم و سرتر از حریف خودمان بودیم ولی هر چه از بازی گذشت کنترل مسابقه را از دست دادیم. البته برزیل نیز فرصت‌های زیادی برای گل زدن نداشت و از اولین فرصت خودشان به گل رسید. اشتباه کردن برابر تیم بزرگی چون برزیل کار ما را سخت می‌کند چرا که حریف بازیکنان با ارزش زیادی دارد.

مربی آرژانتینی درباره بر عهده گرفتن هدایت تیم ملی آرژانتین گفت: وقتی از بارسلونا برگشتم می‌خواستم که مدتی استراحت کنم. خیلی واضح است که تیم ملی آرژانتین فرصتی است که هیچ مربی دوست ندارد آن را از دست بدهد. این یک مسئولیت بسیار بزرگ و در عین حال پر افتخار محسوب می‌شود، چرا که خیلی‌ها دوست دارند این سمت را بر عهده بگیرند. باید در وهله نخست شرایط را در تیم ملی آرژانتین بررسی کنم. می‌خواهم کار آلخاندرو سابه‌یا را ادامه دهم و پس از آن با بررسی‌های نقاط ضعف و قدرت شرایط را برای بهبودی آرژانتین فراهم کنم.

Print Friendly, PDF & Email

مشاهده بیشتر

نتیجه فینال رقابت های یورو 2016 در یکشنبه 20 تیر 95

kتیجه بازی دیشب فرانسه و پرتغال در فینال یورو 2016

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.