گیاهی ترین گیاهی ترین AnzanDigital فروشگاه
خانه / ورزش / فوتبال ایران / قلعه‌نویی: ملاقات من با اولیویرا و کی‌روش هم شبهه انگیز است؟!

قلعه‌نویی: ملاقات من با اولیویرا و کی‌روش هم شبهه انگیز است؟!

۵ تیم بالای جدول شانس قهرمانی دارند

سرمربی استقلال گفت: سایپا یکی از تاکتیکی‌ترین تیم‌های لیگ است.

به گزارش  تسنیم امیر قلعه‌نویی پس از برتری 2 بر صفر تیمش مقابل سایپای البرز در نشست خبری با تسلیت وفات حضرت معصومه (س) گفت: خدا را شکر که بعد از چند بازی خصوصا دیدار جام حذفی که خوب نتیجه نگرفتیم، توانستیم در این بازی خوب و منطقی که سرعت خوبی هم داشت 3 امتیاز را کسب کنیم.

وی ادامه داد: به نظرم سایپا یکی از تاکتیکی‌ترین تیم‌های لیگ است. ما هنگامی که موفق به گلزنی نشدیم سعی کردیم با تغییرات تاکتیکی بازی راحفظ کنیم. با لایه‌های دفاعی مقابل آنها ایستادگی کردیم و بر روی ضدحمله موفق شدیم گل دوم را به ثبت برسانیم.

سرمربی استقلال ضمن تشکر از تماشاگران این تیم گفت: جا دارد از هواداران که در این هوای سرد به ورزشگاه آمدند تشکر کنم همین تعدادی که امروز به استادیوم آمدند به اندازه 100 هزار نفر ارزش داشت. از شاگردانم هم به خاطر این بازی تشکر می‌کنم.

قلعه‌نویی گفت: با یک برد خوب به اردوی کیش می‌رویم و امیداورم در این مدت بازیکنان مصدوم از جمله خسرو حیدری به تیم برسند.

وی در مورد بازی خوب آرش برهانی و دو گل این تیم اظهار داشت: به آرش تبریک می‌گویم؛ روز خوبش بود و علاوه بر گلزنی و دادن یک پاس گل دوندگی خوبی هم داشت. کبه هم در بازی مقابل کاسپین مصدوم شد و از کادر پزشکی که این بازیکن را رساندند تشکر می‌کنم. کبه هنوز با روزهای اوجش فاصله دارد و نیاز به بازسازی روحی و روانی دارد. امیدوارم از بازی بعد دست ما برای ترکیب و تعویض بیشتر باز باشد.

سرمربی استقلال  درباره اظهارات  سیروس محجوب مالک ملوان مبنی بر شبهه برانگیز بودن صرف شام میان قلعه‌نویی و اسکوچیچ تاکید کرد: جواب این آقا را باید مربی‌شان بدهد. ما در هتل اوین و مقابل دوربین‌ها شام خوردیم. من پیش از این با تونی اولیویرا و کی‌روش هم ملاقات داشتم، آیا آن هم شبهه‌برانگیز است؟ افکار این مدلی است که باید از فوتبال برود. این افراد 6 ماه یا 2 سال می‌آیند و فوتبال ما را به این روز می‌اندازند.

قلعه‌نویی خاطرنشان کرد: من بسیار ناراحتم که چرا در یک حکومت اعتقادی این حرف‌ها مطرح می‌شود. مربی ملوان باید پاسخ این فرد را بدهد. ما به خاطر میهمانوازی این کار را انجام دادیم و شاید مالک ملوان از سنت ایرانی‌ها خبر ندارد.

وی ادامه داد: ما در ملاء‌عام و در حالی که شهریاری، مدیرعامل باشگاه و هیئت مدیره ما حضور داشتند شام خوردیم. اگر هدف ما چیز دیگری بود این کار را در خفا انجام می‌دادیم نه مقابل دوربین‌ها؛ بنابراین داشتن اینگونه افکار شبهه‌برانگیز است. اگر لازم باشد در آینده پیرامون چگونگی ورود این افراد به فوتبال و مسائل مالی آنها و اینکه از کجا آمده‌اند پاسخگو خواهم بود. باز هم تاکید می‌کنم خود اسکوچیچ باید جواب آنها را بدهد.

سرمربی استقلال در پاسخ به سوال تسنیم در مورد شانس قهرمانی استقلال اظهار داشت: هر 4،5 تیم بالای جدول شانس قهرمانی دارند و فقط درصدش فرق می‌کند. متر نیست که بگوییم 20 یا 30 درصد شانس قهرمانی داریم. تلاش ما ادامه دادن همین روند است و معتقدم این 3 امتیاز به ما کمک خواهد کرد.

Print Friendly, PDF & Email

مشاهده بیشتر

آخرین اخبار نقل و انتقالات پرسپولیس تهران در یکشنبه 13 تیر 95

اخبار نقل و انتقالات باشگاه پرسپولیس /سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس خواستار تمدید قرارداد لوکا ماریچ …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.